První antivirové pojištění na českém trhu

19.05.2020

Situace v České republice se pomalu vrací do normálních kolejí a všichni doufáme, že nejhorší je již za námi. Nicméně, neměli bychom zapomínat na varování lékařů o možném příchodu druhé vlny pandemie. A proto vznikl nový, unikátní produkt, který na trhu v současné chvíli nemá obdoby, jedná se o první antivirové pojištění denních dávek při hospitalizaci z důvodů onemocnění COVID - 19 s asistencí. Antivirové pojištění denních dávek, lze sjednat do 30. 6. 2020, tento produkt Vám zajistí denní odškodné v případě hospitalizace, finanční kompenzaci za pobyt v nemocnici, ale třeba i organizaci nákupu do domácnosti.

Co konkrétně pojištění COVID - 19 nabízí?

Pojistné období je od 1. 6. 2020 do 31. 12. 2020.

Podmínky a nároky:

  • Pro obdržení denní dávky nebo finanční kompenzace je povinnost být pojištěný minimálně 1 den před počátkem hospitalizace a zároveň nejpozději do konce platnosti pojištění.
  • Budete-li hospitalizováni s nemocí COVID-19 po dobu 7 dní, obdržíte za každý den denní dávku ve výši 2 100 Kč, maximálně 21 000 Kč.
  • V případě, že budete s onemocněním COVID-19 hospitalizováni na jednotce intenzivní péče, obdržíte jednorázovou finanční kompenzaci za pobyt v nemocnici ve výši 43 000 Kč.
  • Pojištění denní dávky a finanční kompenzace není možné kombinovat.
  • Pojištění denní dávky při hospitalizaci s COVID-19 je možné sjednat pouze přes zaměstnavatele, který vystupuje v roli pojistníka a minimální počet pojištěných je 50 osob.

Výše pojistného je závislá na druhu pracovní činnosti pojištěných zaměstnanců a bude posuzována individuálně na každou společnost zvlášť. Průměrná výše pojistného za pojistné období bude činit 300 Kč/osoba.

Pro podrobné informace ohledně pojištění, prosím, kontaktujte Ing. Michaela Brože na telefonním čísle +420 725 083 179 nebo emailu michael.broz@respect.cz.