Pojistné krytí léčebných výloh pro spediční a dopravní společnost

25.05.2020

V průběhu celosvětové pandemie zjistila spousta společností, že i když mají sjednané kvalitní cestovní pojištění, nejsou jejich zaměstnanci krytí pro případ nákazy covid-19. Většina pojišťoven na českém trhu (stejně jako pojišťovny v zahraničí) mají rizika spojená s epidemií a pandemií vyloučena v pojistných podmínkách. Společnosti, které vysílají své pracovníky do zahraničí se tak ocitají v nepříjemné situaci, protože nemají možnost zajistit zaměstnancům kvalitní pojistné krytí.

Vzhledem k nastalé situaci, kdy se celý svět učí, jak si poradit s celosvětovou pandemií, je jasné, že muselo dojít i na pojistný trh, který se stejně jako ostatní, snaží pomoci svým klientům a nenechat je na holičkách. Proto jedna z pojišťoven přišla s novinkou, kterou je nový produkt skupinového cestovního pojištění, které kromě jiných výhod nabízí i pojistné krytí léčebných výloh v případě onemocnění covid-19 a s tím spojenou repatriaci do ČR. Kromě této novinky nabízí produkt i ochranu při nejpravděpodobnějších komplikacích, které mohou řidičům nastat během služební cesty. Nadstandardně pak tento produkt nabízí i platnost pojištění v rámci ČR, konkrétně úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti na zdraví i majetku.

Samozřejmě, vše je otázkou individuální nabídky, proto se neváhejte obrátit na svého makléře, který pro Vás zajistí nejlepší možné řešení.